DUK

Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar įmanoma parinkti tikslią spalvą, jei norime remontuoti tik dalį kambario?
Jei norite dažyti tik dalį būsto ir naują spalvą suderinti su senąja, siūlome nemokamą spalvos nustatymo paslaugą spektrometru. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą ir maksimaliai tiksliai nustatys artimiausią jums tinkančią spalvą. Spektrometro galima paklaida – iki 1 proc.
2. Kaip tinkamai apsaugoti vonios kambarį?
Vonios kambaryje visuomet yra šilta ir drėgna, o tai – pagrindinės pelėsio formavimosi priežastys. Dėl šios priežasties vonios kambarį visų pirma būtina padengti drėgnoms patalpoms tinkančia hidroizoliacija „Köster BD 50“ . Papildoma izoliacija yra reikalinga sienų ir grindų jungtims, patalpos kampams, aplink vamzdžius. Vėliau rekomenduojame pasirinkti dažus su fungicidais, kurie padaro dažą atsparų intensyviam valymui, neleidžia vandeniui užsilaikyti ant paviršiaus, bei formuotis pelėsiui.
3. Ar galima išbandyti dažus ir juos grąžinti?

Apgailestaujame, tačiau prekių atgal nepriimame.

4. Kokiais dažais geriausia dažyti vaikų kambarį?

Vaikai yra ypač jautrūs cheminiams dažų priedams, todėl jų kambariams rekomenduojame tik ekologiškus ir alergijų nesukeliančius dažus, kurių rišamoji medžiaga – vanduo. Taip pat verta atsižvelgti į tai, jog vaiko kambario sienas gali tekti dažnai plauti, todėl geriausia rinktis trinčiai atsparius pusiau matinius ar blizgius dažus, atlaikančius iki 10 tūkst. plovimo ciklų. Išskirtinei kokybei pasiekti, galima rinktis matinius dažus su specialiomis keramikos dalelėmis, kuriuos galima plauti daugiau nei 15 tūkst. kartų. 

5. Kokius statybininkus pasirinkti?

Mūsų produktais yra ypač lengva naudotis, todėl įprastus remonto darbus gali atlikti bet kuris jūsų pasirinktas statybininkas ar net jus patys. Vis dėlto, esant poreikiui galime rekomenduoti specialistus, susipažinusius su mūsų produkcija ir pasiruošusius jums pagelbėti.

6. Kuo skiriasi ES ir Skandinavijos ekologijos standartai?

Europos ekologijos standartas, dar vadinamas „EU Ecolabel“ yra skirtas pažymėti tuos produktus, kuriuos naudojant yra daromas sumažintas poveikis mūsų gamtai ir aplinkai. Skandinavijos standartas, žymimas ‚Nordic Ecolabel“ etikete yra griežtesnis už Europos standartą. Jis atsižvelgia į produkto įtaką aplinkai, jo gaminimo ciklą, bei kokios jo utilizavimo ypatybės. Be to, šis standartas skiria papildomą dėmesį  padidintos rizikos sektoriams, kurių produktai daro didžiausią įtaką mūsų aplinkai.

Džiaugiamės, jog mūsų siūloma produkcija atitinka ne tik Europos, bet ir Skandinavijos šalių ekologijos reikalavimus, todėl galime garantuoti geriausią jų kokybe ir ekologiškumą.

7. Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Deja, pirkti išsimokėtinai nėra įmanoma. Tačiau suteikiame galimybę atidėti mokėjimą pagal išankstinį susitarimą.Parašykite mums!

Atgal