Kaip dekoruoti namus dažais?

Svajojate apie išskirtinį būstą? Pradėkite nuo sienų! Šilkinės ir grubios, senovinės ir modernios, o svarbiausia – visada išskirtinės „Viero“ dangos gali papuošti bet kurią būsto erdvę. Jūsų patogumui, pateikiame populiariausius itališko sienų dekoro pavyzdžius.
 
„Silk“, „Ghibli“, „Lumiere“ ir „Allure“ sienų efektai pasižymi švelniais raštais, tačiau lygiu paviršiumi. Jie puikiai tinka tiek miegamiesiems ir vonios kambariams, tiek aktyvesnėms būsto erdvėms – svetainei, virtuvei, valgomajam. Dekoro raštai kuria paviršiaus trimatį įspūdį, todėl puikiai tinka ir mažesnėms erdvėms, o lengvos tekstūros gali būti pritaikomas skirtingo dizaino interjeruose. Šios dangos dažnai naudojamos pagrindinio kambario sienoms išryškinti, kartais atkartojant raštus ir kituose kambariuose, suteikiant būstui vientisumo įspūdį.
 
 
„El Breza“  - vienu ryškiausių raštų pasižymintis sienų dekoras, dažnai pasirenkamas kaip ilgaamžiškesnė alternatyva tapetams. Zebro dryžius primenančios nesimetriškos sienos linijos traukia akį, tačiau reikalauja atstumo, todėl geriausiai atrodo atvirose ir erdviose erdvėse, pavyzdžiui svetainės ar laisvalaikio kambariuose. Dėl savo švelnių atspalvių, ši danga jau ne kartą pasirinkta kaip aukso vidurys tarp noro padaryti įspūdį, tačiau nešokiruoti.
 
„Marmorin“ sienos labiausiai tinka klasikinio stiliaus būstui. Skirtingos akmens rašto tekstūros leidžia kurti smulkaus marmurinio smėlio, grubaus, arba klasikinio marmuro efektus. Švelnius, prieš šviesą atsiskleidžiančius sienų raštus mielai renkasi santūrūs, tačiau stilinguose namuose norintys gyventi naujakuriai. Juos galima atrasti ir restoranuose, viešbučiuose. Dėl atsparumo drėgmei, šis dekoras ypač tinka erdviems vonios kambariams papuošti. Galima rinktis iš pilkų ir smėlinių atspalvių.
 
 
„Cemento“, „Stone“, „Wood“ ir „Corduroy“ efektai yra sukurti moderniems namams – grubūs, iškilusios tekstūros dažai leidžia kurti industrinį būsto interjerą. Geriausiai šie efektai atsiskleidžia dideliuose plotuose, todėl dažnai pasirenkami loftų, ar namų su aukštomis lubomis gyventojų. Plati spalvų amplitudė leidžia pasirinkti nuo tamsiai pilkos iki ryškiai geltonos spalvų, todėl savąjį dekoro variantą gali nesunkiai atrasti kiekvienas kūrėjas.
 
„Krakkle“ – tai suskilusios medinės sienos efektas. Nors ši danga sukuria iškilusios tekstūros ir šiurkštaus paviršiaus įvaizdį, švelnus jos atspalvis skatina ją rinktis ne tik modernaus, bet ir klasikinio, ar Provanso stiliaus interjero mylėtojus. Medinę apdailą primenantis paviršius bet kuriam kambariui suteikia jaukumo, o trūkiai sukuria madingą senos – naujos sienos derinį.
 


Parašykite mums!

Atgal