Kodėl verta apželdinti stogą

Įsivaizduokite save, pievoje geriančius arbatą. Esate pakilę virš miesto triukšmo ir tuo pat metu aplink matote jums pažįstamų gatvių  skruzdėlyną. Tai – ne tik svajonė! Gamtos lopinėlis tiesiai ant jūsų būsto stogo gali tapti realybe. 
 
parkas ant stogo
Visame pasaulyje populiarėjantys žali stogai užkariauja ir Lietuvos gyventojų širdis. Terasa, pievelė, mini parkas,  o gal baseinas – visa tai gali būti įrengta jūsų paskutiniame būsto aukšte po atviru dangumi. Žalias stogas ne tik atvers naujas jūsų namų erdves, tačiau bus naudingas pačiam būstui.
 
Augalais nuklotas stogas yra geriau apsaugotas nuo kenksmingų UV spindulių, temperatūros svyravimų, liūčių ar krušos, todėl stogo danga tarnauja ilgiau. Apželdinimas gerina stogo šilumines savybes, taigi žiemą jūs galite gyventi šiltesniuose, o vasarą - vėsesniuose namuose. Dėl pagerintos stogo garso
izoliacijos, galėsite džiaugtis ir sumažėjusiu triukšmu.
 
Žalieji stogai neįkaista, todėl jei ant jų veikia saulės baterijos, jos dirba efektyviau. Augalai sugeria didžiąją dalį drėgmės, patenkančios į būstą per stogą, todėl mažina pelėsio ir grybelio tikimybę. Be to, tai turi teigiamą poveikį miesto infrastruktūrai - augalų sugerti lietaus vandenys nebepatenka į kanalizaciją, mažėja potvynių tikimybė.
 
Kaip ir visi augalai, stogo želdiniai valo orą, todėl gali tapti jūsų asmenine oaze ne tik nuo miesto šurmulio, bet ir smogo. Atstatyti žalieji plotai tampa miesto puošmena, o jūs galite džiaugtis privačiu parku, sodu ar žaidimu aikštele gryname ore, neiškeldami kojos iš savo namų.
 
Išpildyti šiais svajonei tereikia tinkamai paruošti būsto stogą. Jau šiandien susisiekite su mūsų konsultantais ir jie jums patars, kokią stogo dangą pasirinkti, norint įsirengti nuosavą erdvę poilsiui su panoraminiu vaizdu.
 

Parašykite mums!

Atgal