Rasite tik mūsų parduotuvėse

Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, mes ne tik išsprendžiame Jūsų problemą, bet ir tiekiame sprendimui reikalingą produkciją, bei rekomenduojame specialistus, galinčius tai įgyvendinti. Žemiau pateikiame dažniausius klientams kylančius rūpesčius, bei mūsų siūlomą pagalbą, juos įveikiant.

Drėkstantis rūsys

Rūsys – dažnai pamiršta ir neišnaudota namų erdvė. Veltui! Tinkamai paruoštas rūsys ar pusrūsis gali tapti ne tik puikia vieta sandėliukui, bet ir pilnaverčiui kambariui įrengti. Idėjų, kaip gražiai sutvarkyti žemiausius namo aukštus, galite pasisemti idėjų skiltyje, tačiau prieš tai reikia atlikti svarbiausią žingsnį – užtikrinti kokybišką hidroizoliaciją, neleisiančią kauptis drėgmei. Norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojame rinktis vidinę rūsio hidroizoliacijos sistemą prieš tekantį (spaudūminį) vandenį. 

Netiksli dažų spalva

Išsirinkti tinkamas svajonių namų spalvas gali būti sunku, tačiau dar sunkiau – jas gražiai atnaujinti. Dažnai mūsų pasirinktos spalvos dėl aplinkos poveikių  šiek tiek kinta, todėl norint pasiekti tolygų rezultatą, vienos sienos kosmetinis atnaujinimas gali nesunkiai tapti viso kambario remontu. Dėl šios priežasties savo klientams nemokamai siūlome spalvos nustatymo paslaugą, kuri leidžia tiksliai atkurti dabartinę spalvą, nepriklausomai nuo to, koks jos originalus kodas, ar gamintojas. Nebijokime atsinaujinti, nes nuo šiol tai kaip niekada paprasta!

Aplinkai jautri stogo danga

Tradiciškai dauguma stogų yra apsaugomi bitumine danga, kuri yra itin jautri aplinkos poveikiui, todėl stipriai riboja stogo eksploatavimo galimybes. Bet mes skatiname nebijoti svajoti! Norintiems įsirengti terasą ar baseiną su vaizdu į miestą tiesiai ant savo stogo, siūlome išskirtines besiūles purškiamos membranos dangas, kurios užtikrina geriausią apsaugą, taigi - yra draugiškos jūsų svajonėms turėti nuosavą žolės veją tiesiog miesto širdyje. Daugiau informacijos apie žalių stogų naudą rasite patarimų skiltyje.

Namų dekoravimas

Vis daugiau žmonių leidžia sau ne tik pasvajoti, bet ir įsirengti nestandartišką būstą. Žinoma, tam reikia ne tik idėjų, bet ir išskirtinių priemonių, leidžiančių jas įgyvendinti. Reikliausiems gyventojams siūlome savo tik dekorui skirtų dažų liniją, kuri pranoks jūsų lūkesčius! Idėjų, kaip stilingai dekoruoti namus dažais ieškokite idėjų skiltyje.

Profesionalių statybininkų stygius

Kaip gerai, kai vienintelis rūpestis įsirengiant namus yra...turėti namus! Norėdami palengvinti jūsų statybų ar remonto darbus, ne tik atrasime geriausius sprendimus jums ir jūsų būstui, bet ir rekomenduosime aukščiausios kvalifikacijos ekspertus, dirbančius su mūsų produktais. Tik ilgalaikė partnerystė gali užtikrinti ne tik greitą ir kokybišką darbų atlikimą, bet ir garantiją, jog padėsime jums ir ateityje. Pažadame!Parašykite mums!

Atgal