Rūsys - nauja erdvė laisvalaikiui

Tamsus, šaltas ir drėgnas – tai stereotipas iš kurio sunkiai išsivaduoja ne vienų namų rūsys. Laimei, nėra nieko, ko negalėtų pakeisti fantazija! Pateikiame jums keli patarimus, kaip rūsį įsirengti ne tik gražiai, bet ir patogiai.

Rūsys

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nemėgstame leisti laiko rūsyje – šviesos trūkumas. Tačiau tamsus kambarys – tai puiki proga žaisti apšvietimu ir formuoti stilingą erdvę, kupiną skirtingų šviesos šaltinių. Sieninis apšvietimas ar lempučių girliandos ne tik jaukiai apšviečia kambarį, tačiau ir leidžia kurti šešėlius, puikiai skaidančius erdvę.

Labai svarbu apgalvoti, koks bus sienų dekoras. Kitaip nei įprastame kambaryje, rūsyje galima tiksliai reguliuoti šviesos šaltinius ir jos intensyvumą, todėl spalvas geriausia rinktis pagal tai, kaip jos atrodys parinktoje šviesoje. Jaukumui sukurti rekomenduojami šviesūs atspalviai ir gilumo įspūdį suteikiančios sienų tekstūros.

Rūsys
Rūsyje, kaip ir likusiuose namuose, nedera pamiršti aksesuarų. Sienos, kuriose nėra langų yra lygios ir nuobodžios, todėl žaismingumo suteikti gali paveikslai, plakatai, lentynos. Šiltumo įspūdį suteikia tokie akcentai kaip pagalvėlės, megztos antklodės, medžiaginiai baldai, kilimai, ar net užuolaidos.

Šie patarimai padeda prikelti rūsio erdvę naujam gyvenimui, tačiau norint jame laiką leisti iš tiesų, į rūsį verta perkelti ir kasdienes veiklas, pavyzdžiui tas, kurioms nereikia natūralios šviesos. Kino ir muzikos aparatūra ne tik užpildys kambario erdvę, bet suteiks jai funkcionalumo, kuris skatins leisti laiką naujajame kambaryje. Rūsys gali būti tinkamas ir stalo tenisui, futbolui, pokeriui, bilijardui, sportui, mini barui.

  
   Parašykite mums!

Atgal